Leírás és Paraméterek
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 3/8 " |
| Meghajtó profil | belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Felületjavítás | krómozott, matt |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 10 mm |
| Kulcsméret | 12 mm |
| Meghajtott profil | sebességváltó-zár (többprofilú) |
| Anyag | króm-vanádium acél |
| Bruttó súly | 70 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
Winmax Tools vezérlésrögzítő készlet - VAG (VW, Audi, Seat, Skoda) - diesel motor, 6db-os
Külső raktáron
6.040 Ft