Leírás és Paraméterek
- Króm-vanádium acélból készül;
- Matt króm bevonat;
- Recézett külső ív.
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtott profil | Sebességváltó-zár (többprofilú) |
| Kulcsméret | 12 mm |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 6,3 mm |
| Felületjavítás | Krómozott, matt |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/4 " |
| Bruttó súly | 30 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!