Leírás és Paraméterek
Ruris 740C benzines fűkasza tartozékokkal
- PlusConfort fogantyútartóval és a DualBalance hevederrel van felszerelve a nagyfokú kényelem érdekében
- 4-ütemű motorral, amely a hagyományos motorhoz képest csökkenti a használat közbeni rezgéseket és a zajt
- 1,6 LE-s teljesítménnyel
- az új technológiának köszönhetően a motor bármilyen helyzetben képes dolgozni, így a RURIS-felhasználók nagyobb kényelmet és biztonságot élveznek a használat során
- a karbantartás is jelentősen csökken, mivel az olajcsere néhány évente történik, és nincs szükség rendszeres karbantartásra
Tartozékok:
- Damilfej, vágókés, PRO hám, védőszemüveg
A jótállás kizárólag szakszerviz által történt beüzemelés esetén érvényes.
A beüzemeléshez keresse fel az Önhöz legközelebb eső Ruris márkaszerviz valamelyikét:
A nem megfelelő összeszerelésből, beüzemelésből adódó javítás nem garanciális!!!
| Motor | KHUMMA |
| Motor típusa | Négyütemű motor |
| Motor teljesítmény | 1.6 LE |
| Hengerűrtartalom | 40 cm3 |
| Gyújtórendszer | Elektronikus |
| Indítás | Manuális |
| Üzemanyag típus | Benzin |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 0.65 l |
| Olajtartály kapacitása | 120 ml |
| Üzemanyagfogyasztás | 0.9 l/h |
| Hám | Dupla öv |
| Markolat | Ergonómikus |
| Markolat támasz | Ergonómikus |
| Jobb markolat vibrációja | 2.36 m/s2 |
| Bal markolat vibrációja | 2.37 m/s2 |
| Vágási átmérő | 200-250 mm |
| Átlagos vágási sugár | 2100 mm |
| Szár átmérője | 28 mm |
| Súly | 7.8 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Tartozék | Damilfej, vágókés, PRO hám, védőszemüveg |