Leírás és Paraméterek
Ruris 330C benzines fűkasza tartozékokkal
- 1,2 lóerős motorral rendelkezik, amely lehetővé teszi a nagy igénybevételű üzemeltetést
- ez modell a RURIS EcoTek technológia előnyeit élvezi, ennek köszönhetően az üzemanyag-fogyasztás mintegy 25%-kal csökken, a motor teljesítménye pedig állandó marad
- sík és dombvidéki területeken, valamint a kertépítésben és az erdőgazdálkodásban is használható, és felszerelhető önvágóval
- a könnyű használat érdekében modelljeink a RURIS PlussConfort megemelt fogantyútartóból részesülnek, amely több mint 50%-kal csökkenti a balra-jobbra lengő mozdulatokkal járó erőfeszítést a hagyományos fűnyírókhoz képest
- egy másik nagy előnye, hogy a RURIS motoros fűkaszák a DualBalance kábelköteggel vannak felszerelve, amit úgy terveztek, hogy csökkentse a szükséges erőkifejtést és extra kényelmet biztosítson a használat során
Tartozékok:
- Damilfej, vágókés, vágótárcsa, PRO hám, lábszárvédő, védőszemüveg
A jótállás kizárólag szakszerviz által történt beüzemelés esetén érvényes.
A beüzemeléshez keresse fel az Önhöz legközelebb eső Ruris márkaszerviz valamelyikét:
A nem megfelelő összeszerelésből, beüzemelésből adódó javítás nem garanciális!!!
| Motor | KHUMMA |
| Motor típusa | Kétütemű motor |
| Motor teljesítmény | 1.2 LE |
| Hengerűrtartalom | 31 cm3 |
| Gyújtórendszer | Elektronikus |
| Indítás | Manuális |
| Üzemanyag típus | Benzin/olaj keverék |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 0.7 l |
| Üzemanyagfogyasztás | 0.9 l/h |
| Üzemanyag keverési arány | 25 ml olaj / 1l benzin |
| Hám | Dupla öv |
| Markolat | Ergonómikus |
| Markolat támasz | Ergonómikus |
| Jobb markolat vibrációja | Üresjáratban:6.303 m/s2, használat közben:5.323 m/s2 |
| Bal markolat vibrációja | Üresjáratban:6.128 m/s2, használat közben:5.362 m/s2 |
| Vágási átmérő | 254 mm |
| Átlagos vágási sugár | 2100 mm |
| Szár átmérője | 28 mm |
| Kés | 3 fogas |
| Súly | 7.1 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Tartozék | Damilfej, vágókés, vágótárcsa, PRO hám, lábszárvédő, védőszemüveg |