Leírás és Paraméterek
Ruris 300S benzines fűkasza hátizsákkal
- a RURIS 300S fűkasza ideális, ha nehezen hozzáférhető területeken szeretne kaszálni
- a hátizsákos rendszer nagyobb mozgásszabadságot biztosít, a puha bélésű hevederek pedig extra kényelmet nyújtanak, különösen hosszú távú használat esetén
- multifunkciós fogantyúval rendelkezik, amely magában foglalja az összes parancsot: indítás, leállítás és gyorsítás, így a fűkasza sokkal könnyebben használható
- a fogantyú rezgéscsillapító rendszerrel rendelkezik, így a felhasználó nem érzi a motor által keltett rezgést
- 2-ütemű motorral van felszerelve, amely 1 LE teljesítményű
- ezt a modellt úgy tervezték, hogy megkönnyítse az Ön munkáját, és hatékonyan reagáljon az Ön igényeire
A jótállás kizárólag szakszerviz által történt beüzemelés esetén érvényes.
A beüzemeléshez keresse fel az Önhöz legközelebb eső Ruris márkaszerviz valamelyikét:
A nem megfelelő összeszerelésből, beüzemelésből adódó javítás nem garanciális!!!
| Motor | KHUMMA |
| Motor típusa | Kétütemű motor |
| Motor teljesítmény | 1 LE |
| Hengerűrtartalom | 31 cm3 |
| Gyújtórendszer | Elektronikus |
| Indítás | Manuális |
| Üzemanyag típus | Benzin/olaj keverék |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 0.7 l |
| Üzemanyagfogyasztás | 0.9 l/h |
| Üzemanyag keverési arány | 25 ml olaj / 1l benzin |
| Hám | Hátra vehető |
| Vágási átmérő | 254 mm |
| Átlagos vágási sugár | 2100 mm |
| Szár átmérője | 28 mm |
| Súly | 7.6 kg |
| Tartozékok | Damilfej, vágókés |