Leírás és Paraméterek
Ruris TT10 benzines földfúró
- háztartási és ipari felhasználásra egyaránt alkalmas
- különböző alkalmazásokhoz szükséges lyukak fúrására tervezték: kerítések, oszlopok, bokrok és fiatal növények, valamint talajmintavételezéshez geológiai felmérések során
- egy személy is tudja kezelni, ami jelentősen csökkenti a költségeket a talajfúrási munkákat igénylő alkalmazások esetében
- 100 mm-150 mm átmérőjű fúrófejekkel szerelhető fel
- a fúrófejek gyorsan és egyszerűen cserélhetők, a motor könnyen indul, a fogantyúk pedig speciálisan kialakítottak a nagyobb kényelem érdekében
A jótállás kizárólag szakszerviz által történt beüzemelés esetén érvényes.
A beüzemeléshez keresse fel az Önhöz legközelebb eső Ruris márkaszerviz valamelyikét:
A nem megfelelő összeszerelésből, beüzemelésből adódó javítás nem garanciális!!!
| Motor | TEZ |
| Motor típusa | Kétütemű motor |
| Motor teljesítmény | 1.7 LE |
| Hengerűrtartalom | 43 cm3 |
| Üzemanyag típus | Benzin |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 1.2 l |
| Fúró hossza | 800 mm |
| Fúrók átmérője | 100 mm, 150 mm |
| Súly | 10.5 kg |
Vélemények
Írja meg véleményét!