Leírás és Paraméterek
Extol automatikus lézeres vízszintező, zöld, 1H1V, pontosság:0,3mm/1m, 1/4"
A lézeres szintező önszintező funkciója: a rendkívül jó minőségű mechanikának köszönhetően a lézer rövid idő alatt önműködően vízszintes helyzetbe áll be. Nagy pontosság: Az automatikus lézeres szintezővel együtt szállítjuk az elforgatható alaplapot, valamint a nejlon védőtokot. Rögzített keresztvonal funkció: egy előre beállított szöget könnyen át lehet másolni több falfelületre is.
- Szövet tartótok
- Forgó talapzat
- Rögzítési pont: a talapzaton: 1/4" menetes+ mágneses pont a forgó talapzatra szereléshez (Állvány nélkül szállítjuk.)
| Lézer típusa | 510-535 nm |
| Lézerosztály | 2 |
| Kilépő teljesítmény | < 1mW |
| Max. beltéri hatótávolság | kb. 25m |
| Vetítési szög | függőlegesen/vízszintesen:130° / 130 ° |
| Tápelem | 2 db AA (LR6), 1,5V |
| Üzemi hőmérséklet | -10°C és +45°C között |
| Vízszintezési idő | kb.5 mp |
| Üres tömeg | 0,214 kg |
| Pontosság | +-0,5mm/m |