Leírás és Paraméterek
Mindenkivel előfordult már az a kellemetlen szituáció, hogy reggel beült az autójába és az akkumulátor lemerült, emiatt az autó nem indult. Ilyen problémák megelőzésére és orvoslására nyújt tökéletes megoldást ez az automata akkumulátor töltő. A készülék 10 lépcsős akkumlátor töltő, mely alkalmas 6V-os és 12V-os, folyékony-elektrolitos, gondozásmentes, gél-elektrolitos és felitatott elektrolitos ólóm-savas akkumllátorok normál- és impulzustöltésére is.
- Kék háttérvilágítással rendelkező kijelző
- Töltésállapot és feszültség kijelzés
- Egygombos, könnyű kezelés
- Túlterhelés, túlmelegedés, póluscsere és rövidzárlat elleni védelem
- Töltővezeték póluscsipeszekkel (piros / fekete)
- Impulzus töltés, regeneráló mód
- Felfúrható rögzítési mód
- IP65 védelem
| Tápellátás | 230 V / 50 Hz |
| Töltési áramerősség | 1 A / 4 A |
| Kimenő feszültség | 6 V - 12 V |
| Alkalmas akkumulátorok | 1,2 - 120 Ah |
| Töltőkábel hossz | 150 cm |
| Tápkábel hossz | 150 cm |
| Méret | 200 x 70 x 43 mm |
| Krokodilcsipesz méret | 80 x 58 x 14 mm |
| Max. nyitási távolság | 26 mm |
| Súly | 400 g |
| Védelem | IP65 |