Leírás és Paraméterek
- Ékszíjhajtás, sebesség állítás lépcsős szíjtárcsával
- Ékszíjfeszítő rendszer
- Golyóscsapágyas fúróorsó
- Nagy koncentrikusság (< 0,02 mm)
- Kulcs nélküli tokmány 1-13 mm
- Fúrótokmány kúpja B16
- Fúróasztal mérete Ø 170 mm
- Fúróasztal magasságban állítható és 360°-ban forgatható
- Állítható fúrási mélységütköző a precíz fúráshoz
- Max. távolság a fúrótokmánytól a fúróasztalig 230 mm
- A fúrótokmány maximális távolsága az alaptól 310 mm
- Alapméret 190 x 330 mm, hosszúkás furatokkal a satu rögzítéséhez
- Összecsukható forgácsvédő
- Be/ki kapcsoló nulla feszültség kioldóval
- Belső kábelvezetés az oszlopban
- LED-es munkaasztal világítás
- LED kijelző öv pozíciója
| Hálózati feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Üzemmód | S1 |
| Védelmi osztály | I |
| Motor teljesítmény P1 | 300 W |
| Orsó löket | 50 mm |
| Orsó fordulatszám | 600-2600 ford/perc |
| A szakaszok száma | 6 |
| Vetítés | 105 mm |
| Max tokmány fesztáv | 13 mm |
| Min. fúrótokmány fesztáv | 1 mm |
| Fúrótokmány kúpos | 16 B |
| Fúrás átmérője acélhoz | 13 mm |
| Asztal átmérője | 170 mm |
| Alaplap SZxM | 180 x 330 mm |
| Oszlop átmérője | 48mm |
| Csatlakozó kábel hossza | 180 cm |
| Kábel típusa | H05VV-F |
| Zajérték specifikáció LWA | 70 dB |
| Hossz | 435mm |
| Szélesség | 250mm |
| Magasság | 645 mm |
| Nettó tömeg | 15,65 kg |
| Bruttó tömeg | 17,4 kg |
Vélemények
Írja meg véleményét!