Leírás és Paraméterek
Tracon asztali akkumulátoros LED díszlámpa, fém, fekete 3.5W, 200lm, 3000K
- Beltéri használatra alkalmas
- Szabályozható fényerővel
| Lámpatest fajtája | íróasztali lámpa |
| Alkalmas fali szerelésre | Nem |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Fényforrással | Igen |
| Foglalat | nélkül |
| Ház anyaga | alumínium |
| Ház színe | fekete |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 25000 h |
| Kapcsolóval | Igen |
| Csatlakozó aljzattal | Nem |
| Érintésvédelem | II |
| Rendszer teljesítmény | 3,5 W |
| Effektív fényáram | 200 lm |
| Színhőmérséklet | 2 700 - 6 500 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Fényerő állítás | folyamatos |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság / mélység | 380 mm |
| Hosszúság | 100 mm |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
Tracon racsnis csavarhúzó cserélhető fejekkel, 10 bit, 190mm
Központi raktáron
20%
Tracon kábelvágó szerszám Cu/Al kábelekhez, 16mm2, 5.5mm, 190g
Központi raktáron
20%
Falon kívüli elosztódoboz, füstszínű ajtóval, N/PE sínnel, 3×14 modul, IP40
Központi raktáron
23%
Tracon hordozható elosztósáv kapcsolóval, normál, fehér, 5-ös, 1.5m
Központi raktáron
20%
Falon kívüli elosztódoboz, füstszínű ajtóval, N/PE sínnel, 1×18 modul, IP40
Központi raktáron
25%
Falon kívüli elosztódoboz, füstszínű ajtóval, N/PE sínnel, 1×4 modul, IP40
Központi raktáron
25%
Falon kívüli elosztódoboz, füstszínű ajtóval, N/PE sínnel, 1×6 modul, IP40
Központi raktáron
25%
Falon kívüli elosztódoboz, füstszínű ajtóval, N/PE sínnel, 1×8 modul, IP40
Központi raktáron
23%