Leírás és Paraméterek
Tracon asztali akkumulátoros LED díszlámpa, ernyő 1W, 70lm, 3000-6500K
- Beltéri használatra alkalmas
- Szabályozható fényerővel
| Lámpatest fajtája | íróasztali lámpa |
| Alkalmas fali szerelésre | Nem |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Fényforrással | Igen |
| Ház anyaga | műanyag |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 25000 h |
| Kapcsolóval | Igen |
| Csatlakozó aljzattal | Nem |
| Érintésvédelem | II |
| Rendszer teljesítmény | 1 W |
| Effektív fényáram | 70 lm |
| Színhőmérséklet | 3000 - 6500 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Színhőmérséklet állítás | pozíciók |
| Fényerő állítás | folyamatos |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság / mélység | 260 mm |
| Hosszúság | 120 mm |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!