Leírás és Paraméterek
- Összecsukható alumínium szállító kocsi különböző típusú áruk szállításához, amelyek súlya nem haladja meg a 90 kg-ot.
- A kocsi alumíniumból készül, így könnyű súlyú.
- Összecsukhatósága által kis helyet foglal el.
| Maximális terhelés | 90 kg |
| A platform méretei | 240 x 350 mm |
| Magasság (széthajtott / összehajtott) | 1080/720 mm |
| Hossz (széthajtott / összehajtott) | 400/180 mm |
| Szélesség (fel / le) | 300/390 mm |
| Kerék átmérője | 150 mm |
| Kerék szélesség | 40 mm |
| Kerék belső átmérője | 16 mm |
| Anyag | alumínium |
| Súly | 6 kg |
Vélemények
4 értékelés
Írja meg véleményét!
Kovács Ervin
|
2020. 06. 22.
kiválló.
Tivo
|
2019. 08. 31.
Megjött az árú, igaz az volt az infó hogy raktáron.... Korrektül tájékoztattak, hogy várni kell,mert nincs raktáron... Majd két nap késéssel megjött az árú, s minden rendben. Köszönöm a gyors tájékoztatást.
Bandi
|
2019. 07. 19.
Minden rendben, masszív szerkezet, könnyen szállítható, kis helyen elfér.
Mokcsay Attila
|
2018. 10. 21.
Minden Oké
Gyakran együtt vásárolt
Extol fólia, sztreccs, kézi, átlátszó raklapövező, 500mm/0,023mm
Jelenleg nem elérhető
5%