Leírás és Paraméterek
Bewello álló ventilátor, 38cm, 45W, fehér
A nyári hőség elleni védekezés legkedveltebb eszköze a ventilátor! A légkondicionáló berendezésekre érzékeny emberek szívesebben használják a hűsítésnek ezt a formáját. Ideális választás lehet otthonokba és irodai környezetbe is.
- 3 sebességi fokozat
- Stabil, keresztalakú talp
- Fém váz
| Energiaforrás | 220 - 240 V, 50 - 60 Hz / 2,5 A |
| Teljesítmény | 45 W |
| Propeller átmérő | Ø 38 cm |
| Forgatható | Vízszintesen:70° |
| Függőlegesen | 60° |
| Magasság | 110 - 125 cm |
| Szín | Fehér |
| Kábelhossz | 135 cm |
Vélemények
Írja meg véleményét!