Leírás és Paraméterek
A Santorini széles kartámasszal felszerelt nagyon kényelmes kerti fotel. A terméket könnyű, de egyúttal stabil szerkezet és kiváló tartósság jellemzi és ellenáll az időjárás viszontagságainak. A széket nagyon könnyű tisztítani - a szék ápolásához egyedül egy nedves törlőkendőre van szükség.
| Felhasználás | kültéri |
| Anyag | műanyag |
| Szín | cappuccino |
| Max. teherbírás | 110 kg |
| Szélessége | 61 cm |
| Mélység | 65 cm |
| Magasság | 99 cm |
| Súly | 3,42 kg |