Leírás és Paraméterek
Ice Cube egy egyszerű formatervezésű, eredeti ülőhely párnával és további tároló funkcióval. A termék székként, asztalként és lábtartóként is használható. A klasszikus színek és eredeti, a rattant imitáló felület lehetővé teszik a legigényesebb ügyfelek kielégítését is. A bútor anyaga a nedvességgel és az UV sugárzással szemben ellenálló műanyag. Nagyon könnyű a tisztítása.
| Felhasználás | kültéri |
| Anyag | műanyag rattan |
| Szín | grafit |
| Koncepció | Rattan Style |
| Szélessége | 42 cm |
| Mélység | 42 cm |
| Magasság | 41 cm |
| Nettó tömeg | 3,50 kg |