Leírás és Paraméterek
Delight álkamera, 2xAA, csőkamera
Bekapcsolt állapotban a villogó piros LED tökéletes látszatát kelti egy kiépített videó rendszer működésének. A professzionális ház valósághű megjelenést biztosít a kamerának, a biztonság teljes illúzióját nyújtva. A működtetést 2 db AA méretű elem biztosítja, mely nem tartozék. A csomagban található rögzítő tiplik és csavarok segítségével egyszerűen telepíthető, nem igényel vezetékelést. Video rendszerrel nem köthető össze!
- Falra rögzíthető
- Valósághű kábel, kétféle elvezetési lehetőséggel
- 360°-ban forgatható
- Kültéri csőkamerákkal megegyező kinézet
- Energiatakarékos elemes működés
- 3 csavarral és tiplivel
| Méret | 210 x 140 x Ø80 mm |
| Szín | Ezüst |
| Anyaga | Műanyag |
| Energiaellátás | 2 x 1,5V AA elem (Nem tartozék) |
| Súly | 225 g |
| Rögzítés | 3 db csavarral és tiplivel (tartozék) |
| Csavartávolság | 28,5 / 60,5 mm |
| Védelem | IP20 (csak beltéren) |