Leírás és Paraméterek
Erőteljes,megbízható és energiatakarékos. Egyszerű üzembe helyezés. Mobil és kompakt, rozsdamentes acél szivattyúfej.
Strapabíró és karbantartásmentes
Az AL-KO kerti szivattyúk háza választhatóan rozsdamentes acél (Inox) vagy üvegszál erősítésű műanyag. Az anyagválasztás miatt a szivattyúk rendkívül strapabírók és hosszú élettartamúak. A csatlakozó csavarszerelvény sárgaréz betétei biztos csatlakozást garantálnak a hagyományos G 1” menetekhez.
| Termékcsalád Classic | |
| Működési mód | Hálózati meghajtás |
| Hálózati feszültség / frekvencia | 230 V AC / 50 Hz |
| Teljesítmény | 650 W |
| Max. szívómélység | 8 m |
| Max. szállítási magasság | 35 m |
| Max. szállított vízmennyiség | 3100 liter/óra |
| Max. üzemi nyomás | 3.5 bar |
| Max. vízhőmérséklet | 35 °C |
| Nyomócsonk átmérője | G 1" (33.3 mm) |
| Szivattyú járókerék | 1 lépcsős |
| Zajkibocsájtás | 76 dB (A) |
| Tömeg | 6.3 kg |
| Garancia | 3 év |