Leírás és Paraméterek
- Kiváló ár-érték arányú modell mobil öntözéshez
- Nyomásálló szivattyúfej masszív rozsdamentes acélból
- Ideális kertek öntözéséhez
- Erőteljes túlterhelés védelemmel ellátott motor
- Dupla tömítés, robosztus felépítés, hosszú élettartam
| Működési mód | Hálózati meghajtás |
| Hálózati feszültség / frekvencia | 230 V AC / 50 Hz |
| Zajkibocsájtás | 78 dB(A) |
| Max. szívómélység | 8 m |
| Max. szállítási magasság | 35 m |
| Max. szállított vízmennyiség | 3000 liter/óra |
| Max. üzemi nyomás | 3.5 bar |
| Max. vízhőmérséklet | 35 °C |
| Nyomócsonk átmérője | G 1" (33.3 mm) |
| Szivattyú járókerék | 1 lépcsős |
| Tömeg | 6 kg |
| Garancia | 1 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!