Leírás és Paraméterek
Elektromotoros kasza szétszedhető, hajlított alumínium karral és állítható fogantyúval. Fém késlappal.
Jöhet bármi
Jöhet a magas fű vagy aljnövényzet, fűnyírás falak, kerítések és egyéb akadályok mellett, a csúcsminőségű fém késlapokkal és a damilfej feltéttel minden feladathoz megfelelően szerelhetők fel az elektromotoros kaszák (BC 1200 E).
| Teljesítmény | 1200 W |
| Működési mód | Hálózati hajtás |
| Hálózati feszültség / frekvencia | 230 - 240 V / 50 Hz |
| Munkaszélesség | 35 cm damil / 23 cm kés |
| Damil utánállítás | Tipp-automata |
| Fogantyú magasság állítás | Nem |
| Vágódamil | Nylon dupladamil |
| Elforgatható vágófej | Nem |
| Zajkibocsájtás | 96 dB(A) |
| Tartalék orsó | Nem |
| Tömeg | 5.1 kg |
| Garancia | 1 év |