Leírás és Paraméterek
Panasonic akkumulátortöltő eneloop AA/AAA időzítővel
- Időzítős töltő – alkalmi használatra
- Tölthető: 2, 4 db AA/AAA
- Világszerte használható (100–240 V)
- Timer vezérlésű
- Ház színe: fehér
- Töltési idő:
- AA: kb. 10 óra
- AAA: kb. 10 óra
- Kijelző 2x LED
- Töltés: BE
- Teljesen feltöltött: KI
| AAA | Igen |
| AA | Igen |
| Időzítés | 13 óra |
| Töltés vezérlés | Időzítő |
| Ceruza (AA) | 2 db |
| Mikro (AAA) | 2 db |
| Tölthető akkuk | Ni-MH |
| Bemeneti feszültség | 100-240 VAC |
| Szélesség | 109 mm |
| Magasság | 203 mm |
| Mélység | 76 mm |
| Súly | 0,15 kg |
Vélemények
Írja meg véleményét!