Leírás és Paraméterek
Tracon akkumulátoros LED kézi lámpa, állítható fókusszal
| Kivitel | rúdlámpa |
| Névleges teljesítény | 4,5 W |
| Színhőmérséklet | 6000 K |
| Töltési idő | 2 óra |
| Effektív fényáram | 500 lm |
| Elemek száma | 1 |
| Feltölthető | Igen |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Fényforrással | Igen |
| Ház színe | fekete |
| Anyag | alumínium |
| Hosszúság | 138 mm |
| Teljes súly | 486 g |
| Védettség | IP54 |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!