Leírás és Paraméterek
Erőteljes akkus tűző- és szegezőgép a 18V E³ vezeték nélküli rendszercsoportból.
- Kiváló belsőépítészeti és kárpitos munkákhoz
- erős ütési mechanizmus
- felületvédő orrrész
- ütésimélység beállítás
- LED lámpa a munkaterület megvilágításához
- Puha markolat a biztonságos kezelés érdekében
- Övcsipesz
Szállítási terjedelem:
- Tűző és szegező KN 18-0, akkumulátor és töltő nélkül
| Tápfeszültség | 18V |
| Védelmi osztály | III |
| Csapvastagság | 1,05 mm |
| A szög maximális hossza | 50 mm |
| Minimális szeghossz | 20 mm |
| Kapocs-szeg erősség | 1,25 mm |
| Max kapocshossz | 40 mm |
| Minimális kapocshossz | 19 mm |
| Lövés/perc | 80 db. |
| Hossz | 270mm |
| Szélesség | 95mm |
| Magasság | 255 mm |
Vélemények
Írja meg véleményét!