Leírás és Paraméterek
- Akkumulátor töltő, hordozható, kompakt kivitel.
- Alkalmas személygépkocsik, haszongépjárművek, hajók, stb. akkumulátorának töltésére.
| Hálózati feszültség | AC 1~230V±15% |
| Teljesítmény | 850W |
| Kimeneti feszültség | 12/24V |
| Töltőáram | 25A |
| Max. töltőáram | 30A |
| Akkumulátor kapacitás | 50-400Ah |
| Védelmi osztály | IP20S |
| Szigetelési osztály | F |
| Feszültségválasztó kapcsoló | 12-24V |
| Töltési mód választó | Normál és Gyorstöltés (Boost) |
| Túltöltés elleni védelem | olvadó biztosítékkal (8A és 40A) |
| Hálózati kábel hossza | 155cm |
| Testkábel+csipesz hossz | 130cm |
| Szélesség | 270 mm |
| Mélység | 240 mm |
| Magasság | 200 mm |
| Anyag | alumínium transzformátor |
Vélemények
Írja meg véleményét!