Leírás és Paraméterek
| Kompatibilitás | 12 - 24 V akkumulátorok |
| 12 - 24 V generátorok | |
| Max áramerősség | 15 A |
| Méret | 125 x 53 x 19 mm |
| Krokodilcsipesz mérete | 50 x 34 x 10 mm |
| Max nyitási távolság | 16,8 mm |
| Kábel hossza | 250 mm |
| Anyaga | Műanyag ház |
| Súly | 60 g |
| Védelem | IP20 |
Vélemények
Írja meg véleményét!