Leírás és Paraméterek
18V-os 4.0AH XR LI-ION akkumulátor
- A DEWALT XR 4,0Ah Li-Ion technológia megnövelt üzemidöt biztosit és optimális erőt a feladatok elvégzéséhez
- LED töltöttség kijelző
- Kis tömeg, megnövelt teljesítmény 18V-os,4,0Ah tömege viszont a 18V-os 3,0Ah al azonos
- Nincs memóriahatás és állás közbeni lemerülés, ami maximális produktivitást és kevés állásidőt eredményez
- Használható minden 18,0 V-os XR Li-Ion DEWALT szerszámhoz
- Kiváló karakterisztika
- Nincs memóriahatás
| Akkumulátor kapacitás | 4.0 Ah |
| Feszültség | 18 V |
| Magasság | 65 mm |
| Hosszúság | 110 mm |
| Tömeg | 0.61 kg |
| Jellemzők | XR li-Ion |
| Használható | minden 18,0 V-os XR Li-Ion DEWALT szerszámhoz |
| Android kompatibilitás | nincs |
| Apple kompatibilitás | nincs |
| Tool Connect kompatibilitás | nincs |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
DeWalt DCF922N-XJ XR Ütvecsavarozó, szénkefe mentes 18V (akku és töltő nélkül)
Külső raktáron
82.590 Ft
DeWalt DCD796P2 XR akkus ütvefúró- csavarozó, 18V, 13mm, (2x5Ah akku és töltő)
Külső raktáron
144.990 Ft
DeWalt DCF887N XR akku ütvecsavarozó, 18V, 1/4", 205Nm (akku és töltő nélkül)
Külső raktáron
51.890 Ft
DeWalt DCF850NT Akkus szénkefementes ütvecsavarozó 1/4", 18V (Akku és töltő nélkül)
Külső raktáron
73.190 Ft