Leírás és Paraméterek
Termék jellemzők:
- A MOBILBOY sorozat kompresszorai háztartási és barkács felhasználásra ideális.
- Teljesen automata Ki/Be kapcsolás és nyomásszabályozó.
- Erős motor lágyindító és motorvédő kapcsolóval.
- Különálló nyomásmérő óra a tartálynyomásnak és a beállítható használati nyomásnak.
- Porfestett levegőtartály, sérülések, környezeti behatások ellen tartós védelem.
- Gumírozott talpak a csendesebb és nyugodt működésért.
- Bekötőkábel hossza 1,8 méter.
- Könnyű kezelés és mozgatás, csak 9,2 kg!!
- Olajmentes dugattyús kompresszor! - nincs olajcsere és nincs olajszennyeződés!
- Egykezes gyorscsatlakozókkal szerelve.
- Nyomásszabályozóval könnyű nyomásbeállítás és rögzítés
| Kompresszoros rendszer | WDS szívóképesség |
| kb. | 180 l / perc |
| Töltési kapacitás kb . | 90 l / perc |
| Magyarázat Töltőteljesítmény | 6 bar üzemi |
| nyomáson maximális nyomás | 8 bar |
| Container tartalom | 6 l |
| száma hengerek | 1 |
| száma tömörítési szint | 1 |
| kompresszor fordulatszáma | 3400 min¯¹ |
| hossz kb. | 315 mm |
| szélesség / mélység kb. | 355 mm |
| magasság kb. | 370 mm |
| Tömeg kb. | 9,2 kg |
| Kimeneti teljesítmény | 1,1 kW |
| Csatlakozás feszültség | 230 V |
| fázis (ok) | 1 Ph |
| áram típusa | AC |
| Hálózati frekvencia | 50 Hz |
| Hangteljesítmény Lw | 97 dB (A) |
| magyarázata hangteljesítményszint | Sound Teljesítményszint a DIN EN ISO 3744 (RL 2000/14 / EG) szerint |
Vélemények
Írja meg véleményét!