Leírás és Paraméterek
Az AL-KO kompakt modellje acéllemezből készült robusztus házával meggyőző. Az AL-KO 46.2 Li SP Comfort technológiáját Németországban fejlesztették ki és Ausztriában gyártják. Az olyan innovatív alkatrészeknek köszönhetően, mint a lítium-ion akkumulátor töltési szintjelzővel, az AL-KO 46.2 Li SP Comfort hosszú távú partner a kertben. Szinkronizált kisülés két akkumulátor használatakor. A két akkumulátor egyidejű használata esetén „Kisütési rendszerrel" a maximális üzemidő és az akkumulátorok kíméletes kisülése és a hosszú élettartam érdekében. Biztonságos indítás a foglalatkulcsnak köszönhetően. A 36 voltos lítium-ion akkumulátor 400-800 m²-es pázsiton biztosítja a hatékony munkát. A Li-Ion celláknak köszönhetően ez az akkumulátor rendkívül tartós, és nincs önkisülése. Az integrált LED-kijelzőnek köszönhetően könnyen olvasható, ha fel kell tölteni. Az akkumulátor 90 perc alatt töltődik. Kényelmes, 7-fokozatú, központi vágási magasság beállítás, amelyben a vágási magasság 30 és 80 mm között állítható. A nagy, szintjelzővel ellátott fűgyűjtő 70 literes, és az aerodinamikai ház alakjának köszönhetően hatékonyan gyűjt. Az ergonomikus tolókar és a golyóscsapággyal ellátott kerekek lehetővé teszik a gyep könnyed nyírását. A 46 cm-es vágási szélesség és az energiatakarékos kerékhajtás hatékony fűnyírót biztosít. Beleértve a mulcs éket is.
Az akkumulátor az AL-KO 36 V termékcsalád minden eszközéhez alkalmas.
1x akkumulátor 36 V (4,0 Ah) és töltővel együtt.
| Típus | 46.2 Li SP |
| Akku feszültség | 36 V |
| Max. akku feszültség | 40 V |
| Akku kapacitás | 4 Ah |
| Akku teljesítmény | 144 Wh |
| Töltőáram | 3 A |
| Vágásszélesség | 46 cm |
| Vágásmagasság | 30-80 mm |
| Max. gyepfelület | 800 nm |
| Vágásmagasság állítás | 7 fokozat |
| Vágástechnika | gyűjtés, hátsókidobás, mulcsozás |
| Kés fordulatszáma | 3200 ford./perc |
| Kések száma | 1 |
| Fűnyíróház anyaga | acél |
| Max airflow technológia | igen |
| Kerékméret elől | 200 mm |
| Kerékméret hátul | 280 mm |
| Gyűjtő űrtartalma | 70 liter |
| Fűgyűjtő típusa | műanyag |
Vélemények
Írja meg véleményét!