Leírás és Paraméterek
Nélkülözhetetlen eszköz minden autós számára ez a multifunkciós ablaktisztító. A hideg időjárás okozta jégképződésre és páralecsapódásra is kiváló megoldást nyújt. A teleszkópos markolat egyik végén egy vastag, strapabíró műanyagból készült jégkaparót talál, míg az eszköz másik végén egy 180°-ban forgatható fejet textilt huzattal. Utóbbi kiválóan alkalmas a belső térből lecsapódó nedvesség letörlésére. A teleszkópos markolatot puha, csúszásmentes szivacs borítja.
- Kompakt méret
- Könnyű jégkaparás és páratörlés
- Jó nedvszívóképesség
- 2 db mosható, szárítható poliészter huzat
- Teleszkópos kivitel
- Csúszásmentes, szivacs markolat
| Teljes méret | zárt:280 x 135 x 38 mm |
| nyitott | 355 x 135 x 38 mm |
| Jégkaparó él szélessége | 95 mm |
| Szivacs szélessége | 85 mm |
| Textil mérete | 150 x 135 mm |
| Textilek száma | 2 db |
| Szín | Zöld / fekete |
| Súly | 139 g |