Leírás és Paraméterek
A Scheppach ABP4.0-20Li KIT B szett
Tartalmaz:
- egy Scheppach BFC4-20Li gyorstöltőt
- egy Scheppach ABP4.0-20Li 4 Ah-s Li-Ion akkumulátort.
Ez az nagy teljesítményű szett alkalmas minden 20 V-os akkus géphez.
| A töltő műszaki adatai | |
| Töltési feszültség | 20 V |
| Töltési áram | 4 A |
| Töltési idő 2 Ah | kb. 30 perc |
| Töltési idő 4 Ah | kb. 60 perc |
| Ajánlott töltési hőmérséklet | 0°C - 40°C |
| Kábel hossza | 1,8 m |
| Méretek | 180 x 115 x 85 mm |
| Súly | 0,7 kg |
| Az akku műszaki adatai | |
| Feszültség | 20 V |
| Kapacitás | 4 Ah |
| Méretek | 110 x 76 x 65 mm |
| Súly | 0,65 kg |
| Garancia | 2 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!