Leírás és Paraméterek
DeWalt DCH172P2 XR akkus fúrókalapács, SDS-Plus, 18V, 1.4J, kofferben (2db 5.0Ah akkuval és töltővel)
- Kiváló teljesítmény: megbízható teljesítményt nyújt a felhasználónak
- Kompatibilis porelszívókkal: DWH161, DWH201D és D25301D
- 2 Üzemmód: Fúrás vagy vésés
- Optimalizált teljesítmény és működési idő könnyű és nagyon kompakt kivitelben
- Lehetővé teszi biztonsági kábel csatlakoztatását: Biztonságos munkavégzés érdekében
- Nagy fúrási sebesség: A munka rövidebb idő alatt elvégezhető
- Bizonyítottan tartalmaz: AVC funkció, Felhasználói kényelmet biztosít a hosszabb használathoz
- A legkisebb és legkönnyebb: DEWALT 18V ütvefúró Könnyű és kényelmes egész napos használat
Leszállított tartozékok:
- öv kampó
- állítható oldalsó fogantyú
- 2x5,0Ah akku
- töltő
- TSAK koffer
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
| Max. ütési energia | 1,4 J |
| Névleges ütésszám | 4980 1/min |
| Üresjárati fordulatszám | 1060 1/min |
| Furatátmérő acélban | 10 mm |
| Furatátmérő fában | 16 mm |
| Furatátmérő betonban | 16 mm |
| Szerszám felfogatás | SDS-Plus |
| Motor típusa | Szénkefementes |
| Hosszúság | 283 mm |
| Szélesség | 73 mm |
| Magasság | 193 mm |
| Súly | 2,4 kg |
| Fordulatszám szabályozás | Nem |
| Beépített LED világítás | Igen |
| Vésés üzemmód | Nem |
| Vibráció elnyelés | Nem |
| Automatikus vezeték nélküli indítás | Nem |
| Akkumulátor típus | DCB 18V, DCBP 18V Powerstack |
| Garancia | 1 év + 2 év regisztráció esetén |
Vélemények
Írja meg véleményét!