Leírás és Paraméterek
DeWalt DCH172N XR akkus fúrókalapács, SDS-Plus, 18V, 1.4J (akku és töltő nélkül)
DeWalt DCH172N-XJ akkus fúrókalapács amely elsősorban barkácsolási mukálatokhoz használható. Gyors fúrási sebességgel és alacsony üzemi rezgéssel rendelkezik. Mérete és súlya kisebb, mint az előző modellé, így lehetőséget biztosít a nehezen hozzáférhető helyeken történő munkavégzéshez. LED lámpa a munkaterület megvilágágításához.
Leszállított tartozékok:
- öv kampó
- állítható oldalsó fogantyú
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
| Max. ütési energia | 1,4 J |
| Névleges ütésszám | 4980 1/min |
| Üresjárati fordulatszám | 1060 1/min |
| Furatátmérő acélban | 10 mm |
| Furatátmérő fában | 16 mm |
| Furatátmérő betonban | 16 mm |
| Szerszám felfogatás | SDS-Plus |
| Motor típusa | Szénkefementes |
| Hosszúság | 265 mm |
| Szélesség | 73 mm |
| Magasság | 176 mm |
| Súly | 1,8 kg |
| Fordulatszám szabályozás | Nem |
| Beépített LED világítás | Igen |
| Vésés üzemmód | Igen |
| Vibráció elnyelés | Nem |
| Automatikus vezeték nélküli indítás | Nem |
| Akkumulátor típus | DCB 18V, DCBP 18V Powerstack |
| Garancia | 1 év + 2 év regisztráció esetén |