Leírás és Paraméterek
- 2 fokozatú, strapabíró hajtóművel, amely 15 fokozatú tengelykapcsolóval kombinálva nagyon precíz munkát tesz lehetővé csavarozásnál és fúrásnál,
- tartós és hatékony kefe nélküli motorral van felszerelve,
- a fordulatszám beállítása a kapcsoló segítségével történik, amely lehetővé teszi az elvégzett munka teljes ellenőrzését,
- a sebességváltó csak fém fogaskerekeket tartalmaz, ami tartóssá és tartóssá teszi a gépet,
- A fúró/csavarhúzó LED diódával rendelkezik, 3 pozícióban állítható dőlésszöggel, amely lehetővé teszi a munkahely megvilágítását,
- kompakt kialakítása megkönnyíti a munkát kis helyeken,
- ergonomikus, gumírozott fogantyúval és fém övcsipesszel rendelkezik,
- az akkumulátorok becsúsztatható rögzítése lehetővé teszi azok gyors beszerelését és cseréjét,
- ennél a változatnál a fúró-csavarozót akkumulátorok és töltő nélkül szállítjuk, TSTAK tokba csomagolva.
| tápfeszültség | 18 V, |
| akkumulátor típusa | Li-Ion, |
| alapjárati fordulatszám, 1. fokozat | 0 - 650 ford./perc, |
| alapjárati fordulatszám, 2. fokozat | 0 - 2000 ford./perc, |
| fúrótokmány tartomány | 1,5-13 mm, |
| maximális fúrási átmérő acélban | 13 mm, |
| maximális fúrási átmérő fában | 55 mm, |
| maximális lágy / kemény nyomaték | 27/90 Nm, |
| méretek | 180 x 203 mm, |
| súlya | 1,28 kg |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
DeWalt DCH253N XR akkus fúrókalapács, SDS-Plus, 18V, 2.1J (akku és töltő nélkül)
Külső raktáron
133.990 Ft
DeWalt DCF620N XR akkus gipszkarton csavarozó, 18V, 30Nm (akku és töltő nélkül)
Külső raktáron
68.390 Ft
Genius Tools légkulcsfej készlet, hosszú és normál, metrikus, 1/2", 40db-os
Külső raktáron
66.990 Ft
DeWalt DCF922N-XJ XR Ütvecsavarozó, szénkefe mentes 18V (akku és töltő nélkül)
Külső raktáron
82.590 Ft