Leírás és Paraméterek
- A professzionális teljesítményre tervezett 18V-os XR kefe nélküli 13mm-es befogású ütvefúró/csavarozó biztosítja a nagy igénybevételű fúrási és rögzítési alkalmazásokhoz szükséges teljesítményt és sebességet
- A nagy teljesítményű kefe nélküli motor akár 40%-kal több egység watt teljesítményével segít megbirkózni a nehéz projektekkel, mint a DEWALT DCD796
- Végezze el a fúrási munkák széles skáláját ezzel a sokoldalú elektromos kéziszerszámmal, amely akár 2000 ford./perc fordulatszámot is eredményez fába és fémbe történő fúráskor
- Ez a könnyű, jól kiegyensúlyozott ütvefúró/csavarozó kompakt kialakítású, hogy a felhasználók kényelmesen dolgozhassanak szűk helyeken huzamosabb ideig
- A 3 állású, elforgatható LED-et úgy tervezték, hogy javítsa a láthatóságot a gyengén megvilágított munkaterületeken a 3 üzemmód beállításával és az akár 70 lumenes fényerővel
- Az eddigi legerősebb két sebességes ütvefúrógép/csavarozó a DEWALT-tól
| Tokmány befogási tartomány | 1,5-13 mm |
| Súly | 1,52 kg |
| Nyomaték maximális | 90 Nm |
| Nyomaték fokozat | 15 |
| Méretek ( h x sz x m ) | 172x67x198 mm |
| GARANCIA | 3 Év |
| Fúrási teljesítmény kőzetben | 13 mm |
| Fúrási teljesítmény fémben | 13 mm |
| Fúrási teljesítmény fában | 30 mm |
| Fordulatszám | 0-600, 0-2000 f/p |
| Feszültség | 18 V |
| Akkumulátor kapacitás | 5 Ah |
| Gyártó | DeWALT |
| Ütésszám maximális | 0-8500/29750 /perc |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
DeWalt DCF922N-XJ XR Ütvecsavarozó, szénkefe mentes 18V (akku és töltő nélkül)
Külső raktáron
82.590 Ft