Leírás és Paraméterek
DeWalt DCK654P3T XR akkus gépszett, 18V (6 gép, 3 db 5.0Ah akku, töltő)
- Combopack elemei: kompakt ütvefúró-csavarozó, ütvecsavarozó, rezgőfunkciós Multi-Tool, sarokcsiszoló, körfűrész, fúrókalapács, TSTAK kofferek, TSTAK szállítókocsi
DCD796 kompakt kefe-néküli ütvefúró-csavarozó
- 18.0V.-os XR Li-Ion-os kompakt ütvefúró-csavarozó
- Kefe nélküli motor technológia kiváló hatékonyság
- Kompakt és könnyű
- 2 mechanikus sebesség,teljes fém szerkezet a hosszú élettartam érdekében
- Fúró-csavarozó és ütvefúró üzemmód különböző alkalmazásokhoz
- 15 nyomaték állítási lehetőség,csavarozás különféle anyagokba különböző méretű csavarokkal
- Intelligens kapcsoló kialakítás lehetővé teszi a teljes ellenőrzést az alkalmazásnak megfelelően
DCF887 kefe-nélküli ütvecsavarozó
- A nagy teljesítményű kefe nélküli motor akár 205 Nm nyomatékkal biztosítja a gyors munkavégzést
- A 3 sebességfokozat és a nyomaték állítási lehetőség precíz munkavégzést tesz lehetővé
- Csavarozás során a precíziós behajtási mód segít elkerülni, hogy kárt okozzunk az anyagban vagy a rögzítőben
- Könnyű, kompakt kivitelezés szűk helyen való használathoz
- 3 db körkörösen elhelyezett LED lámpa világítja meg tökéletesen a munkaterületet
- Kompatibilis valamennyi DEWALT 18V-os XR akkumulátorral
- Az 1/4" 6.35mm-es bitbefogás, egykezes gyors cserét tesz lehetővé
DCS355 rezgőfunkciós Multi-Tool
- DEWALT kefe nélküli motor mely akár 57%-kal több üzemidőt biztosit a kefés motorral szemben
- Gyorsan cserélhető tartozék rendszer lehetővé teszi a pengék és a tartozékok gyors cseréjét szerszám használata nélkül
- DUAL-GRIP változtatható fordulatszámú kapcsoló biztosítja a felhasználási sebességet és az alkalmazások ellenőrzését
- Fényes LED világítás segíti a munkavégzést sötét helyeken a pontos vágás érdekében
DCG412 sarokcsiszoló
- Acélból megmunkált hajtómű kerekek növelik a szerszám tartósságát és a lecsökkent vibráció fokozza a produktivitást
- Keskeny hajtóműház, tartós és ergonomikus kivitel
- Új intelligens kapcsoló kialakítás biztonsági reteszeléssel ellátva a megnövelt felhasználás és biztonság miatt
DCS391 körfűrész
- Ergonomikus csúszásmentes fogantyú kényelmesebb és biztonságosabb munkavégzést tesz lehetővé.
- Kiemelkedően tartós kivitel magnézium ötvözet talppal és teljes fém védőburkolattal, melyek ellenállnak a durva munkahelyi körülményeknek
- Intelligens eszköz védi az akkumulátort, kapcsolót és motort megkönnyíti használatát a legnehezebb körülmények között
- Szerszám nélküli szög és vágásmélység beállítás könnyen leolvasható beosztással az akkumulátoros készülékek sokoldalúságával
- Leoldó kapcsoló és elektronikus motorfék a biztonságosabb munkavégzés érdekében
- Továbbfejlesztett ergonomikus kialakítás és a gumi markolat növeli a kényelmet
DCH273 kefe-nélküli fúrókalapács
- Kategóriájában egyedülálló fúrási teljesítmény, több mint 90 lyuk (10mm O x 80mm) egy feltöltéssel
- Forgás-stop funkció könnyű véséshez vakolatban, csempében illetve vésés stop funkció fúráshoz fémben és fában
- A kefe nélküli motor maximális teljesítményt nyújt minimális karbantartással
- Elektronikus kuplung az állandó magas nyomatékért és a tartósságért
- Kategóriájában a legjobb rezgéscsillapítással rendelkezik 6,6m/s2 csökkentve a munkavégzési fáradságot és növelve a termelékenységet
- Fényes késleltetett LED világítás növeli a láthatoságot és megkönnyíti a munkavégzést.
- Ideális rögzítő elemek, előfúrásához, betonban, téglában, falazóelemben 4-24 mm átmérőig
- Kompakt, könnyű és ergonómikus kialakítás a nagyobb kényelemért hosszú munkavégzés során
Tartozék
- DCD796 kompakt kefe-néküli ütvefúró-csavarozó
- DCF887 kefe-nélküli ütvecsavarozó
- DCS355 rezgőfunkciós Multi-Tool
- DCG412 sarokcsiszoló
- DCS391 körfűrész
- DCH273 kefe-nélküli fúrókalapács
- 3 db. 5.0Ah csuszkás akkumulátor
- Univerzális töltő
- 2 db. TSTAK VI koffer
- TSTAK II koffer
- TSTAK szállítókocsi
| DCD796 kompakt kefe-néküli ütvefúró-csavarozó | |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Max Nyomaték (kemény) | 70 Nm |
| Max Nyomaték (lágy) | 27 Nm |
| Leadott teljesítmény | 460 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-550/2000 /perc |
| Ütésszám | 0-9350/34000 ütés/perc |
| Tokmánykapacitás | 1.5-13 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 40 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Fúrásteljesítmény [kőzet] | 13 mm |
| Tömeg | 1.3 kg |
| Hosszúság | 190 mm |
| Magasság | 203 mm |
| Szélesség | 67 mm |
| DCF887 kefe-nélküli ütvecsavarozó | |
| Akkumulátor | Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Max nyomaték | 205 Nm |
| Leadott teljesítmény | 400 W |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1000, 0-2800, 0-3250 /perc |
| Ütésszám percenként | 0 - 3800 /perc |
| Szerszámbefogó | 6.35mm (1/4") |
| Tömeg | 0.94 kg |
| Hosszúság | 134 mm |
| Magasság | 195 mm |
| DCS355 rezgőfunkciós Multi-Tool | |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Leadott teljesítmény | 300 W |
| Rezgés/perc | 0-20,000 |
| Hosszúság | 310 mm |
| Súly | 1.06 kg |
| DCG412 sarokcsiszoló | |
| Üresjárati fordulatszám | 7000 /perc |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |
| Kihajtótengely | M14 |
| Tömeg | 2.2 kg |
| Hosszúság | 400 mm |
| Magasság | 125 mm |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| Leadott teljesítmény | 405 W |
| DCS391 körfűrész | |
| Leadott teljesítmény | 760 W |
| Üresjárati fordulatszám | 5150 /perc |
| Fűrészlap átmérő | 165 x 20 mm |
| Szögvágás | 50 ° max. |
| Max. vágásmélység 90°-nál | 55 mm |
| Max. vágásmélység 45°-nál | 42.1 mm |
| Tömeg | 3.2 kg |
| Hosszúság | 360 mm |
| Magasság | 240 mm |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Feszültség | 18 V |
| DCH273 kefe-nélküli fúrókalapács | |
| Szerszámbefogó | SDS-Plus |
| Feszültség | 18 V |
| Leadott teljesítmény | 400 W |
| Ütoenergia(EPTA 05/2009) | 2.1 J |
| Üresjárati fordulatszám | 0-1100 /perc |
| Ütésszám | 0-4600 /perc |
| Fúrásteljesítmény [beton] | 24 mm |
| Fúrásteljesítmény [fa] | 26 mm |
| Fúrásteljesítmény [fém] | 13 mm |
| Tömeg | 2.5 kg |
| Hosszúság | 301 mm |
| Magasság | 202 mm |
| Szélesség | 85 mm |
| Akkumulátor | XR Li-Ion |
| Garancia | 1 év + 2 év regisztráció esetén |
Vélemények
Írja meg véleményét!