Leírás és Paraméterek
DeWalt DCB184 XR akkumulátor, 18V, 5.0Ah
- A DEWALT XR 5,0Ah Li-Ion technológia megnövelt üzemidöt biztosit és optimális erőt a feladatok elvégzéséhez
- LED töltöttség kijelző
- Kis tömeg,megnövelt teljesítmény 18V-os,5,0Ah tömege viszont a 18V-os 3,0Ah al azonos
- Nincs memóriahatás és állás közbeni lemerülés, ami maximális produktivitást és kevés állásidőt eredményez
- Használható minden 18,0 V-os XR Li-Ion DEWALT szerszámhoz
- Túlmelegedés, túlterhelés és mélykisülés elleni növeli az akkumulátor élettartamát
- Kiváló karakterisztika
- Nincs memóriahatás
| Akkumulátor kapacitás | 5.0 Ah |
| Feszültség | 18 V |
| Magasság | 65 mm |
| Hosszúság | 110 mm |
| Tömeg | 0.62 kg |
| Jellemzők | XR li-Ion |
| Használható | Minden 18,0 V-os XR Li-Ion DEWALT szerszámhoz |
| Android kompatibilitás | Nem |
| Apple kompatibilitás | Nem |
| Tool Connect kompatibilitás | Nem |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
DeWalt DCH263N XR akkus fúrókalapács, SDS-Plus, 18V, 3J (akku és töltő nélkül)
Külső raktáron
105.990 Ft
DeWalt DCH273NT XR akkus fúrókalapács, SDS-Plus, 18V, 2.1J (akku és töltő nélkül)
Külső raktáron
145.990 Ft
DeWalt DCG405NT XR akkus sarokcsiszoló, 18V, 1kW, 125mm (akku és töltő nélkül)
Külső raktáron
84.890 Ft
DeWalt DCW210NT XR akkus excentercsiszoló, 18V, 125mm (akku és töltő nélkül)
Központi raktáron
77.890 Ft
DeWalt DCD796D2 XR akkus ütvefúró- csavarozó, 18V, 1.5-13mm, 70Nm (2db 2.0Ah akkuval és töltővel)
Külső raktáron
111.990 Ft
DeWalt DCF620N XR akkus gipszkarton csavarozó, 18V, 30Nm (akku és töltő nélkül)
Külső raktáron
68.390 Ft
DeWalt DCMPS567P1 XR akkus gallyazó fűrész, 18V (1db 5.0Ah akkuval és töltővel)
Külső raktáron
162.990 Ft
DeWalt DCGG571M1 XR akkus zsírozó pisztoly, 18V, 690bar (1db 4.0Ah akkuval és töltővel)
Külső raktáron
183.990 Ft