Leírás és Paraméterek
DeWalt DCS335N XR akkus dekopírfűrész, 18V (akku és töltő nélkül)
- A DCS334-hez hasonlóan a DCS335 rendelkezik BRUSHLESS kefe nélküli motorral a maximális futásidő érdekében
- Kettős LED-es munka megvilágítással, beépített porlefújóval és egy tovább fejlesztett penge tartóval, automatikus kioldó mechanizmussal
- A négyállású pendel mozgás szabályozza a vágás agresszivitását, a talpat mindkét irányban 47 ° -os szögben lehet állítani
- Kompatibilis az összes 18V-os és 54V-os Flexvolt lítium-ionos elektromos szerszám akkumulátorokkal
- Fordulatszám szabályozás az érzékeny anyagok és fémek vágásához állandó fordulatszám tartással terhelés esetén
Leszállított tartozékok
- akku és töltő nélkül
| Akkumulátor feszültség | 18V |
| Akkumulátor típusa | XR lítiumion |
| Sebességszabályozás | Változtatható |
| Inga mozgás | 4 fokozatban |
| Lökethossz | 26 mm |
| Maximális vágási kapacitás fa | 135mm |
| Maximális vágási kapacitás fémben | 57 mm |
| Lap sebesség | 3200 ford / perc |
| Garancia | 1 + 2 év regisztráció esetén |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
DeWalt DCD996P2 XR akkus ütvefúró- csavarozó, 18V, 1.5-13mm, 95Nm (2db 5.0Ah akkuval és töltővel)
Külső raktáron
164.990 Ft