Leírás és Paraméterek
Új és innovatív akkumulátoros lézer, kompatibilis a 12 V ill. 18 V DEWALT XR akkumulátorokkal
- Zöld lézerdióda a beltéri és a kültéri tökéletes láthatóság érdekében
- Automatikus önszintezés magas pontossággal néhány másodpercen belül
- Beállító gomb a függőleges lézervonalak manuális finomhangolására
- Forgatható mágneses tartó a lézer fémfelületre való rögzítéséhez
- A diódák lengésének rögzítése segít megelőzni a belső alkatrészek károsodását
- Állandó impulzus a jelvevővel való használathoz
- 3 × 360°-os lézervonalak (2 függőleges, 1 vízszintes)
- Tökéletes a 360°-os gyors és pontos szintezési és elrendezési munkákhoz, pl. szintezi a mérésjelöléseket az egész helyiségben vagy beszintezi a konnektorokat egyetlen lézerbeállítással
Miért az ideális választás a DEWALT DCE089NG18-XJ - MULTI-LINE LÉZER ZÖLD SUGÁRAL?
A Dewalt DCE089NG18 Laser tökéletes a padlók szintezésére, az ablakok magasságának ellenőrzésére, a polcok, oszlopok igazítására és még sok minden másra. A Dewalt Laser DCE089NG18-XJ Green Beam sokoldalúsága, pontossága, többsoros és önszintező funkciói ezt a lézert egy saját osztályba sorolják. Ez a fejlett lézer három 360-as vonalat vetít ki, 2 függőleges négyzetes és 1 vízszintes folyamatosan aktív pulzáló fénnyel, amelynek hatótávolsága vevő nélkül 30 m, vevővel pedig 50 m. Számos rögzítési lehetőség létezik, és még mennyezeti konzollal is rendelkezik, így tökéletesen alkalmas építési területekre, amikor a legnagyobb szükség van rá.
Tanulmányok kimutatták, hogy az emberi szem nappal és éjszaka jobban látja a zöldet, mint bármely színt. A zöld lézer különösen hatékony erős fényviszonyok között, például építési területen nappali fényben. A zöld sugárral rendelkező Dewalt lézer Class 2 besorolása biztosítja, hogy nem károsítja a szemet vagy az anyagokat, és egy robusztus, értelmetlen lézer elforgatható alappal és beépített mágnesekkel. Ez az egyedülálló Dewalt lézer eső- és porálló, és évekig problémamentes szolgáltatást nyújt Önnek. A 10 méter +/- 3 mm-es pontosság és hatótáv biztosítja, hogy soha ne kövessen el mérési vagy szintezési hibákat a munkahelyén.
| Akkumulátor technológia | minden XR akkumulátor, 12 V és 18 V |
| Sugár színe | zöld |
| Lézerdióda | 510 –530 nm |
| Lézerosztály | 2 |
| Szintezési pontosság | +/– 0,3 mm / m |
| Az automatikus szintezés tartománya | +/– 4° |
| Szintezés időtartama | ≤ 5 másodperc |
| Lézer láthatósága | 35 m (detektorral:50 m) |
| Sugárirány | 1 × vízszintes / 2 × függőleges |
| Állvány csatlakozása | 1/4" és 5/8" |
| Csomag tartalma | fali tartó, céltábla, T STAK™-koffer |