Leírás és Paraméterek
DeWalt DCF601N XR akkus csavarozógép, 12V, 1/4", 8Nm (akku és töltő nélkül)
- Az új 12V-os szerszámok és akkumulátorok 100%-ban kompatibilisek a meglévő 10,8V-os termékekkel.
- 36 mm-rel rövidebb, mint az előző generáció, így még kisebb helyekre is bejuthat.
- Mindössze 0,68 kg (csak a szerszám) a végső hordozhatóság érdekében.
- 30%-kal több üzemidő, mint az előző generációnál.
- Az akár 8Nm-es nyomaték lehetővé teszi a kemény csavarozási feladatok elvégzését.
- A 16 állású tengelykapcsoló lehetővé teszi a pontos, megismételhető alkalmazások elvégzését.
- 'Drop and Load' bit tartó az egykezes használathoz.
Leszállított tartozék:
- Akasztó kampó
| Termék típus | Csavarozó |
| Nyomaték tartomány | 3,7Nm - 9,9Nm |
| Tápellátás | Akkus |
| Feszültség | 12V |
| Maximális nyomaték | 8 Nm |
| Nyomaték beállítások | 16 |
| Percenkénti ütésszám | 0 - 1100 rpm |
| Súly | 0,68 kg |
| Garancia | 1 év + 2 év regisztráció esetén |
Vélemények
Írja meg véleményét!