Leírás és Paraméterek
Cellfast Techflex 20 professzionális, megerősített műszaki locsolótömlő
- Tartós műszaki tömlő minden növényvédő szerhez, sűrített levegőhöz és könnyű vegyszerekhez.
- Alacsonyabb hőmérsékleti tartományokban rendkívül rugalmas marad.
- Fokozott UV ellenálló.
| Szín | fekete |
| Típus | keresztben fonott |
| Üzemi hőmérséklet | -10 - +60 °C (14 / 140 °F) |
| Maximális nyomás | 60 bar (870 psi) |
| Üzemi nyomás | 20 bar (290 psi) |
| Falvastagság | 3 mm (0,118 hüvelyk) |
| Belső átmérő | 13 mm (0,512 hüvelyk) |
| Technológiák | UV-álló, Cd / Ba / Pb mentes |
| Hossz | 50 m (164 láb) |
Vélemények
Írja meg véleményét!