Leírás és Paraméterek
Bosch Universal Vac 15 nedves-száraz porszívó
- Az egyszerűen használható Universal Vac 15 készülék mellett a nedves és száraz szennyeződésnek sincs esélye.
- Ideális univerzális feladatokhoz, használható lombfúvásra kültéren, padlótisztításra vagy barkácsfeladatok során.
- A porszívó az univerzális adapternek és kúpos alakjának köszönhetően közvetlenül csatlakoztatható bármely, jelenleg forgalomban lévő Bosch Home & Garden és több más gyártó elektromos kéziszerszámához – a megszakítás nélküli takarításért
- A szűrőbetétet fedő előszűrő nagyobb tartósságot biztosít, és minimálisra csökkenti az eltömődést. Emellett egyszerűen megtisztítható.
A csomag tartalma:
- Papír szűrőzsák
- Előszűrő
- Szűrő
- Résszívófej
- Fogantyú
- 2 x szívócsövek, egyenként 0,5 m, Ø 35 mm
- Padlószívó
- Gumiajak / kefés betét
- 2,2 m-es tömlő, Ø 35 mm
- Univerzális adapter
| Névleges teljesítményfelvétel | 1.000 W |
| Szívóerő | 250 AW |
| Max. levegőátáramlás (turbina) | 65 l/s |
| Max. vákuum (turbina) | 240 mbar |
| Tartálytérfogat | 15 l |
| Méret | 490 x 455 x 395 mm |
| Tömeg | 7,0 kg |
| Garancia | 2+1 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
Einhell PXC Starter Kit Li-Ion akku és töltő, 18V, 4.0Ah
Jelenleg nem elérhető
44%
Einhell TE-DA 18/760 Li Solo akkus csőtisztítógép, 18V (akku és töltő nélkül)
Külső raktáron
45.890 Ft