Leírás és Paraméterek
Bosch L-Boxx 374 tároló koffer
- Továbbfejlesztett tárolási és szállítási megoldás a Bosch Mobility rendszeren belül.
- A kötegelt dobozok könnyen nyithatók a fejlett L-BOXX pattintással működő mechanizmus révén.
- Teljesen rugalmas, hiszen kompatibilis minden L-BOXX verzióval, szerszámbetéttel és a sortimo járműbe szerelhető rendszerrel.
- Robusztus kialakítás a megbízható L-BOXX anyag és a továbbfejlesztett zárófülek révén.
| Legnagyobb teherbírás | 100 kg |
| In-box teherbírás | 25 kg |
| Szakítószilárdság | 50 kg |
| Anyag | ABS |
| Alkalmas | Bármilyen típusú elektromos szerszámok |
| Súly | 3 kg |
| Szélesség | 442 mm |
| Magasság | 389 mm |
| Hosszúság | 357 mm |
Vélemények
Írja meg véleményét!

