Leírás és Paraméterek
Bosch L-Boxx 102 tároló koffer 13 részes betéttel
- Továbbfejlesztett tárolási és szállítási megoldás a Bosch Mobility rendszeren belül.
- Az egymásra helyezhető dobozok könnyen nyithatók a fejlett L-BOXX pattintással működő mechanizmus révén.
- Teljesen rugalmas, hiszen kompatibilis minden L-BOXX verzióval, szerszámbetéttel és a sortimo járműbe szerelhető rendszerrel.
- Robusztus kialakítás a megbízható L-BOXX anyag és a továbbfejlesztett zárófülek révén.
A csomag tartalma:
- L-BOXX 102 (1 600 A01 2FZ)
- 12 részes L-BOXX 102 inset box készlet (1 600 A01 6N9)
| Legnagyobb teherbírás | 100 kg |
| In-box teherbírás | 25 kg |
| Szakítószilárdság | 50 kg |
| Anyag | ABS |
| Alkalmas | Bármilyen típusú elektromos szerszámok |
| Súly | 2.6 kg |
| Külső méret | 442 x 117 x 357 mm |
| Belső méret | 378 x 313 x 71 mm |
Vélemények
Írja meg véleményét!

