Leírás és Paraméterek
Bosch GWS 750 sarokcsiszoló
- Új motorplatform – nagy teljesítmény és forgatónyomaték.
- Ergonomikus dizájn: tökéletesen a kézbe illeszkedő, kerek fogantyú.
- Optimális levegővezetés a készülék emelkedő hőmérsékletével szembeni védelemhez.
- Magas lemunkálási teljesítmény.
- Könnyen irányítható és hordható.
- Optimális motorhűtés a hosszadalmas munkafolyamatokhoz.
- Nagyfokú túlterhelhetőség.
A csomag tartalma:
- Pótfogantyú
- Befogókarima
- Kartondoboz
- Szorítóanya
- Védőburkolat
- Kétcsapos kulcs
| Névleges felvett teljesítmény | 750 W |
| Üresjárati fordulatszám | 11.000 ford./perc |
| Tárcsaátmérő | 115 mm |
| Leadott teljesítmény | 380 W |
| Csiszolóorsó-menet | M14 |
| Fő fogantyú | Rúd |
| Súly | 1,8 kg |
| Kapcsoló | Reteszelhető kapcsoló |
| Garancia | 1+2 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
Stanley FatMax 3 fiókos dugókulcs, bit és csillag-villáskulcs készlet, 97 részes
Külső raktáron
84.990 Ft
Bosch Impact Control fémfúrószár készlet dobozban, HSS, HEX, 1/4", 2-10mm, 8db
Külső raktáron
13.490 Ft
Extol drótkefe készlet, réz/rozsdamentes acél szál 180-220mm, műanyag nyéllel
Központi raktáron
775 Ft

