Leírás és Paraméterek
GSB 120-LI akkus ütvefúró-csavarozó
- A nagy teljesítményű GSB 120-LI Professional akkus ütvefúró-csavarozógép rugalmas csavarozást és fúrást tesz lehetővé fában, acélban, műanyagban és falazatban.
- Optimalizált, 2 fokozatú hajtóműve nagy termelékenységet biztosít a munka során, kiemelkedően jó nyomatékkal.
- A fúrógép akkumulátorát elektronikus cellavédelem védi az alacsony feszültség, a túl nagy áramfelvétel és a mélykisülés ellen, ami meghosszabbítja az élettartamát és növeli a tartósságot.
- Ez a szerszám megbízható Bosch minőséget kínál minden szakember számára az alkalmazások széles körében.
2 darab 2.0 Ah akkumulátorral és töltővel szállítva!
| Forgatónyomaték (puha/kemény/max.) | 14/30/- Nm |
| Üresjárati fordulatszám, 1. sebességfokozat / 2. sebességfokozat | 0 – 400 / 0 – 1.500 ford./perc |
| Súly akku nélkül | 900 g |
| Akkutípus | Lítium-ion |
| Ütésszám, max. | 22 500 ütés/perc |
| Fúrótokmány befogási tartomány, min./max. | 0,8 / 10 mm |
| Nyomatékfokozat | 20+2 |
| Maximális furatátmérő, fa | 20 mm |
| Max. furatátmérő, acél | 10 mm |
| Max. furat-Ø, téglafal | 8 mm |
| Csavarátmérő, max. | 8 mm |
| Garancia | 1 év |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
Wolfcraft Bitkészlet standard bitfejek 32 részes, PH/ PZ/ T/ HEX/ TL, markolattal.
Jelenleg nem elérhető
8.850 Ft

