Leírás és Paraméterek
Préselt acéllemez fixvillás görgő, közepes teherbírású kivitel, talplemezes rögzítéssel, Poliamid kerék
Villa:
Acéllemezből préselt. Csavarozott keréktengely. Galvanikusan horganyzott, kék passzivált, Cr6-mentes.
Kerekek:
Kiváló minőségű törésálló poliamid 6.
-
Futófelület / abroncs: Kiváló minőségű törésálló poliamid 6.
-
Kerékagy / felni: -
-
Felni színe: natúrfehér
| Talpméret | 140 x 110 |
| Furattávolság | 105 x 75-80 |
| Felfogatófurat-Ø | 11 |
| Kerék-Ø | 150 mm (D) |
| Kerékszélesség | 50 mm (T2) |
| Teherbírás | 400 kg |
| Beépítési magasság | 190 mm (H) |
| Súly | 1,2 kg |
| Hőállóság | -25 ° C |
| Hőállóság max. | 80 ° C |
| futófelület keménysége. 70° Shore D | |
| Csapágytípus | Siklócsapágy |
Vélemények
Írja meg véleményét!