Leírás és Paraméterek
- Professzionális minőség
- Pneumatikus (levegős) meghajtás
- Tépőzáras csiszolótalp
- Könnyű, kézreálló sarok-excentercsiszoló
- A por nem teszi tönkre szemben az elektromos csiszolóval
- Alkalmas autókarosszéria fényezés előkészítés, bútor csiszolás, stb.
- Sík és idomos felület felcsiszolásra
- Egyéb nehezen hozzáférhető helyen való csiszolásra, polírozásra
| Csiszolólap átmérője | 152 mm |
| Forgási sebesség | 10000 ford / perc |
| Levegőbemenet | 6,3 mm (1/4 ") |
| Légszívó tömlő | 10 mm (3/8 ") |
| Köszörűkorong-adapter | 6 szívó lyukkal |
| Levegőfogyasztás | 142 l / perc |
| Üzemi nyomás | 6,3 bar |
| Hajtótengely menet | M8 x 1,0 |
| Hossz | 225 mm |
| Bruttó súly | 1460 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!