Leírás és Paraméterek
| Meghajtott profil | Hatszögletű elem |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Kulcsméret | 22 mm |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Felületjavítás | Foszfátozott |
| Anyag | Króm-molibdén acél |
| Hossz kb. | 78 mm |
| Bruttó súly | 290 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
BGS-7227 Levegős dugókulcs hatszögletű, mély 12,5mm (1/2") 27mm
Áruházi raktáron
19%