Leírás és Paraméterek
Jellemzők
- Króm-molibdén acélból készül;
- Különösen ajánlott hajtótengelyekhez;
- Légkulcsokkal való használatra;
- Horony és nyílás a rögzítőgolyó számára;
- 85 mm-es hossz.
| Meghajtó profil méret, hüvelykmérték | 1/2 " |
| Meghajtott profil | Tizenkétszögletű meghajtó elem |
| Kulcsméret | 30 mm |
| Hajtóprofil-méret, metrikus | 12,5 mm |
| Anyag | Króm-molibdén acél |
| Meghajtó profil | Belső négyszögletű kulcsnyílású elem |
| Forgatónyomaték max. | 682 Nm |
| Bruttó súly | 450 g |
Vélemények
Írja meg véleményét!
Gyakran együtt vásárolt
BGS-5204 Levegős hosszított dugókulcs készlet 1/2" E-profil E10 - E24 9 részes
Külső raktáron
17.990 Ft