Leírás és Paraméterek
Tiszta és szennyezett víz szivattyúzására tervezett berendezés (pl. szántók és rétek öntözése, elárasztott helyiségek, víztározók szivattyúzása, építési ásatások stb.).
A motoros szivattyú tökéletes a szántók és kertek öntözésére, víz szivattyúzására elárasztott helyiségekből, ásatásokból és mesterséges víztározókból származó víz szivattyúzására. Tökéletes használat olyan helyen, ahol nincs áram.
- maximális teljesítmény 600L/perc
- 2" tömlőbemenet
- maximális teljesítmény 6,5 LE
- négyütemű, egyhengeres motor
- tartozékokat tartalmazza
- kiváló minőségű kivitelezés
- CE tanúsítvány
| A motor teljesítménye | 6,5 Le |
| Benzin típus | benzin 95 , 98 |
| Kimenet átmérője | 2" - 52 mm-es |
| Maximális teljesítmény | 600 l / min |
| Tényleges teljesítmény | 400l / perc |
| Nyomás | 3 bar |
| Magasság vízoszlop | 26m |
| Vízszállítás vízszintes távolsága | 300m |
| Maximális szintkülönbség szívás közben | 8m |
| Üzemanyagfogyasztás kb | 0,7-0,9 l / h |
| Max. fordulatszám | 3600 / perc |
| Használt olaj | 10w-40 |