Leírás és Paraméterek
Napjainkban egyre nagyobb teret hódítanak az okoseszközök, ezzel is megkönnyítve életünket. A hagyományos szappannal vagy pumpás szappanadagolóval szemben higiéniás előnyt is élvez ez a szenzoros adagoló, amelyhez nem szükséges hozzáérni. A beépített szenzor segítségével érzékeli ha a kezünket az adagoló alá tartjuk és megfelelő mennyiségű tisztítószert juttat a kezünkbe! Használható hagyományos folyékony szappannal vagy kézfertőtlenítővel. Az elemes működésnek köszönhetően bárhol elhelyezhető.
| Űrtartalom | 600 ml |
| Rögzíthetőség | Falra szerelhető |
| Anyaga | Strapabíró műanyag |
| Energiaforrás | 4 x AA elem (nem tartozék) |
| Működési hőmérséklet | 5 - 40 °C |
| Tartozékok | 2 db csavar + tipli |
| Méret | 110 x 80 x 197 mm |
| Védelem | IP44 |
| Szín | Fehér |